Iluartiklid
Kontakt
ESINDAJAD EESTIS
Age Perfomance Formula
AGE PERFOMANCE FORMULA - NOORENDAV TOOTESARI

Aja möödudes kaotab nõudlik nahk  oma elastsuse, muutudes ajapikku  õhemaks , kuivemaks, hapraks ja tundlikuks. See tasakaalustatud toimeainetekokteil on välja töötatud vanemate daamide naha vajadusi arvestades ning ennetamaks ja leevendamaks east tingitud naha erivajadusi . Tootesarja kasutades taastub nii naha elastsus ja tugevneb ka nahaaluskude. Tulemuseks on trimmis näonahk paranenud ja terve jume.

Restoring Eye and Lip care 15ml. 32€/500,69

Eriliselt õhulise tekstuuriga kiirestiimenduv kreem õrnale ja tundlikule, kuid samas juba vananemisilmingutega silmaümbruspiirkondadele. Tugevdab silmaümbruse sensitiivset nahka ja vähendab tumendusi silmaümbruste piirkonnas.

Restoring Facial Fluid 30ml. 29€/453,75

Momentaalselt imenduva konsistentsiga pinguldav efektitoode. Muudab nähtavalt ka väga kuiva ja elutu naha jällegi värskeks, jumekaks ja elastseks.

Restoring Day Care for Dry Skin 50ml. 29€/453,75

Päevaseks naha alalhoiuks ja taastamiseks mõeldud efektiivne enneaegse vananemisilmingute vastane kreem. Tõstab tunduvalt naha immuunsüsteemi ja kaitseb päeva jooksul võimalike ärrituste eest. Sisaldab lisaks teistele A P sarjas kasutatavatele aktiivainetele ka hüaluroonhapet, mis on sügavniisutava ja elastsust lisava toimega.

Restoring Night Care for Mature Skin 50ml. 29€/453,75

Tugeva toitva ja uuendava toimega öökreem nõudlikule nahale. Tänu rikkalikule tekstuurile muudab naha kiiresti imeliselt elastseks ja sametiselt pehmeks. Õrn ja elegantne kreemi aroom lisab õhtutele meeldiva meelelise naudingu.