BIODROGA
Kaubamärgid
MediDerma
SeSGlicopeel
Melaspeel
Salipeel
Mandelac Peels
Retinoolkoorija
Sesderma
BIODROGA MD
Nanotech
Hispaania kosmeetikakontsern SeS Group on alfahüdroksiidhapetel põhinevate toodete uurimis- ja tootmiskeskus, mis loodi Euroopa juhtivate dermatoloogide poolt Dr. Gabriel Serrano juhtimisel 1989. aastal. Konkurentidest eristab SeSGroupi mitmekülgne tootevalik ja võimalus sobitada tooteid erinevate nahatüüpide, probleemide ja näidustusega. SeS Groupi põhilisteks tooteartikliteks on erinevad keemilised koorimised ja dermatokosmeetilised nahahooldusvahendid. Mediderma professionaalsed nahahooldustooted on kõrgekvaliteetse ja efektiivse toimega, hüpoallergilised ning tasakaalustatud kontsentratsiooni ja pH-ga.
OÜ Hurmus pakub Teile töövahenditeks tõhusaid keemilisi koorimisi ja dermatokosmee-tilisi nahahooldustooteid.
Keemilised koorimised on kogu maailmas saavutanud suure populaarsuse tänu efektiivsusele ja laiale toimespektrile ning samaaegselt minimaalsele tüsistuste ohule. Need annavad kiire abi vananeva, kuiva, kestendava, kahvatu või punetavate laikudega naha, pigmendilaikude, akne ja vistrike ning rasuse naha puhul. Vastavalt kasutatavatele hapetele on võimalik nahka uuendada, silendada, põletikulisi protsesse taandada või pigmentlaike helendada.
Mediderma tootesarjad SGlicopeel, Melaspeel, Yellow Peel – Retises, Pyruvic Peel, Nomelan ja Salipeel on nii efektiivsed, et paljud nahaprobleemid, mis senini nõudsid väga pikaajalist ravi ja hooldust, võib nüüd unustada. Erilist tähelepanu on Sesderma pööranud erinevate pigmentatsiooniprobleemide lahendamisele. Selleks on välja töötatud täiuslik depigmenteerijate tootevalik, kust vastavalt nahatüübile ja käsitletavale probleemile võime leida koji happega, k-vitamiiiniga, tiotiinhappega ja retinooliga tooteid.